POLITYKA PRYWATNOŚCI OBOWIĄZUJĄCA OD DNIA 28.05.2018 r.

Szanowni Państwo,  dnia 25 maja 2018 roku weszło w życie ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO i RADY UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych lub RODO) chcemy przekazać Ci kilka informacji: przede wszystkim zależy nam na zachowaniu Twojej prywatności oraz bezpieczeństwie Twoich danych osobowych oraz informacji dotyczących Twojej aktywności w sieci, a także na zapewnieniu Ci możliwości realizowania wszystkich przysługujących Ci w związku z RODO praw.

KTO JEST ADMINISTRATOREM TWOICH DANYCH?

Administratorem Twoich danych jest N-STUDIO Krzysztof Nowak, z siedzibą w Wałczu ul. Sosnowa 2, NIP 764-216-92-47.

DLACZEGO CHCEMY PRZETWARZAĆ TWOJE DANE?

Twoje dane przetwarzane są przez nas w celu świadczenia naszych usług. Dane podlegają profilowaniu w celu przedstawienia Ci najbardziej korzystnej i dopasowanej do Twoich preferencji oferty oraz dokonywania analiz, które pozwolą udoskonalać nasze usługi i maksymalnie personalizować komunikację.  Zapewnienia większego bezpieczeństwa usług, a tym wykrywania ewentualnych nadużyć. Dane nie będą przekazywane do państw trzecich.

JAKIE SĄ PODSTAWY PRAWNE PRZETWARZANIA DANYCH?

Dane przetwarzane są w celu wykonywania łączących nas z Państwem umów lub w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług Administratora w wypadku wyrażenia stosownych zgód, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

JAKIE SĄ TWOJE PRAWA?

Dane będą przetwarzane do czasu odwołania wyrażonej przez Państwa zgody lub na czas wykonania łączącej nas z Państwem umowy i spełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa. Masz prawo dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację oraz wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, a także w wypadku udzielenia zgody wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem.

Z KIM KONTAKTOWAĆ SIĘ CELU REALIZACJI SWOICH PRAW?

W celu zmiany, przeniesienia lub usunięcia Państwa danych osobowych prosimy o kontakt na adres email: zlecenia@n-studio.pl  w temacie wiadomości prosimy wpisać “dane osobowe”.

Usłyszysz nas

W NAJBARDZIEJ POPULARNYCH MEDIACH